Kā piesaistīt naudu visam ko tu dari?

Jūsu kabatas nav pārpildītas ar naudu, neskatoties uz to, ka jūs strādājat “no rīta līdz vakaram”? Jūs, bieži vien, ar skaudību skatāties uz draugiem vai kaimiņiem, kuriem nav materiālo problēmu? Skaudība ir slikta īpašība, nav izslēgts, ka tie cilvēki, vienkārši māk savai dzīvei piesaistīt naudu, atšķirībā no jums. Tāpēc, mēs piedāvājam jums uzzināt dažus noslēpumus, kas palīdzēs jums, piesaistīt naudu savai dzīvei.

Īstenībā, nauda ir īpašs enerģijas veids, kas kā zināms, pieprasa kustību. Ja nav kustības, sākas stagnācija. Tāpēc, ja jūs gribat piesaistīt naudu, vajag pacensties, lai šī enerģija vienmēr cirkulētu normāli.

Ja jūs gribat piesaistīt naudu, tad iemīliet to un tad nauda iemīlēs jūs. Nauda ļoti labi jūt, kāda ir jūsu attieksme pret to un rada tieši tādu pašu attieksmi pret jums. Pievērsiet uzmanību tam, kā jūs izsakāties par naudu. Nav izslēgts, ka no jūsu mutes nemitīgi izlaužas frāzes: “Negribu strādāt par tādu smieklīgu samaksu”, “Velna lai parauj to naudu”, utt. Bet, maz kurš no mums zina, ka ar tādām frāzēm mēs naudu pavainojam. Tāpēc, pat ja jums pietrūkst naudas, esiet tai pateicīgi, izturieties pret to ar cieņu, tad arī nauda, “dosies jums rokās” daudz labprātāk.

Bet, varbūt, jūs neko nezināt par naudu? Nezināt kā tā izskatās, kas uz tās ir attēlots? Tādā gadījumā, jums vajag ar to iepazīties labāk. Paņemiet rokās naudas zīmi, uzmanīgi to apskatiet, sajūtiet, pasmaržojiet. Salīdziniet, kā smaržo dažādas naudas zīmes. Naudai patīk, ja cilvēki pievērš tai uzmanību.

Pievērsiet uzmanību savam naudas makam. Nauda ir vērtīga manta, tāpēc to nedrīkst nēsāt kabatās vai arī vecos, primitīvos naudas makos. Parūpējieties par to, lai jūsu naudai ir skaistas “mājas”, kurās viss ir sakārtots pa plauktiem. Izņemiet no naudas maka visu lieko: kalendārus, fotogrāfijas, utt. Vislabāk, makā ir ielikt skaistu, jaunu naudas zīmi, kura katru reizi piesaistīs jūsu uzmanību.

Kur vislabāk ir glabāt naudu? Izņemot banku, ideāli šim mērķim derēs virtuve un ārdurvju zonas rajons. Monētas, ar ērgli uz augšu, vēlams novietot ledusskapī un zem paklājiņa pie ieejas durvīm. Tad nauda vairosies. Bet uzglabāt naudu zem matrača, skapī, guļamistabā, vannas istabā vai tualetē, nav ieteicams, tāpēc, ka tā “noskalosies”, “gulēs”, “aizplūdīs”, utt. Nolieciet gaitenī podiņu vai šķīvīti un katru dienu ielieciet tajā dažus centus. Jo vairāk monētu būs traukā, jo stiprāka naudas enerģija būs jūsu mājās.

Neaizmirstiet, ka naudai ļoti patīk, ja to pārskaita. Tāpēc, regulāri to dariet. Jums vienmēr vajag precīzi zināt, kāda naudas summa šobrīd atrodas naudas makā. Tas naudai arī ļoti patīk! Centieties nēsāt sev līdzi pēc iespējas lielākas naudas summas, tas ļaus jums atbrīvoties no nabadzības sajūtas. Jūs zināsiet, ka jums vienmēr līdzi ir daudz naudas. Naudas summas apjomu, katrs priekš sevis nosaka pats, jo viena, labi justies liks 100 eiro, bet citiem būs vajadzīgi 500 eiro.

Plānojiet savus izdevumus, naudai nepatīk, ja to tērē neapdomīgi.