Bērni un dārzeņi – kā panākt, lai mūsu atvases sāktu tos cienīt?

Jums nav jābūt veģetārietim vai vegānam, lai cienītu dārzeņus un citus augu valsts izcelsmes produktus. Arī tie, kuri sirdī un dvēselē no A līdz Z ir gaļēdāji un to mīļi, jebkurš vecāks saprot, cik svarīgi un veselīgi ir savā uzturā iekļaut augļus un dārzeņus. Sākot ar nebeidzamajiem vitamīniem līdz škiedrvielām ko tie mums dod, tie palīdz mūsu ādai izskatīties daudz jaunākai, koptākai un veselīgākai. Bet ne par to būs šis raksts…

Ikviens vecāks ir saskāries ar problēmu, ka viņa atvase ne par ko nevēlas ēst un aiztikt dārzeņus vai augļus. Tā vietā šokolādes, gāzētie sodas dzērieni un citi draņķi tiek laisti lejā pa barības vadu. Taču ticiet vai nē – no tā visa ir viens vienīgs risinājums! Šis risinājums vislabāk strādās uz jaunāko paaudzi. Lai panāktu, ka ziķeris notiesā ne tikai šokolādes, bet arī ko veselīgāku, tam visam ir jāpieiet mūsdienīgi un ar izdomu. Jā, tas var aizņemt nedaudz laika un var būt “ķēpīgi”, taču, ja patiešām vēlaties, lai jūsu atvase sāktu iemīlēt dārzeņus un augļus, tad šis ir vieglākais un reālākais risinājums.

Pavisam nesen, kāda kompānija sadarbojoties ar Itāļu dizaineri, klajā laida interesantus un inovatīvus virtuves piederumus, ar kuriem var nomizot un izgreznot ikdienā lietotos dārzeņus un augļus. Šis interesantais virtuves piederums ir radīts pateicoties kādam Itāļu dizainerim. Un kā jau tas vibiežāk notiek, arī šim vīram bija problēmas ar saviem bērniem un panākšanu, lai tie savā ikdienas uzturā iekļautu arī dārzeņus. Tā kā dizainera dēlam patikusi vecā labā spēle Super Mario, ilgi nebija jāgaida, līdz viņš saskatīja līdzības spēles tēlos ar augļiem un dārzeņiem to virtuvē.

Aptuveni nedēļa bija nepieciešama, lai izstrādātu un izveidotu pirmo prototipu. Vēljovairāk, par laimi izgudrotājam, viņa bērniem patika šāda pieeja un tie paši naski ik dienu sāka tīrit augļus un dārzeņus, un lietot tos savā uzturā. Bet nu, laiks pāriet no vārdiem pie darbiem. Tad nu aplūkosim, kā strādā un izskatās šī vienkāršā, bet noderīgā lieta.

1. Sākumā, nogriežam rēdisa “neēdamo” daļu, tad piespiežam to pie rīka un sākam griest redīsu pulksteņa rādītāja virzienā

Screen Shot 2017-01-12 at 15.08.46

2. Izvelkam redīsu no šī inovatīva rīka un izmantojot speciāli izveidoto aso galu, sākam veidot iedoboumus

Screen Shot 2017-01-12 at 15.13.32

3. Un mazās redīsu sēnes ir gatavas!

Screen Shot 2017-01-12 at 15.15.33

Un šis ir tikai viens no veidiem, kā ar kreatīvu pieeju un izdomu, var darīt brīnumus virtuvē. Ir jābūt viltīgiem, lai iemācītu savas atvases ēst veselīgi un zaļi, taču ne neiespējami. Šo interesanto un brīnumaino virtvues p’ederumu iespējams iegā’āties par nieka 10.Euro. Taču uzreiz jāpiemin, ka pieprasījums pēc šī rīka ir bijis tik liels, ka interentā to vairs nav iespējams iegādāties. Bet labā ziņa ir tā, ka sākot jau no Februāra, pre’e būs atkal pieejama un ikkatrs to varēs iegādāties savā īpašumā.