Ekoloģiski draudzīgs mājas interjers

Citiem tas šķiet hipsterīgi, citiem dārgi un bezgaumīgi. Ne velti ir teiciens “Viss kas ir dabīgs ir skaists”. Internetā un sociālajos mēdijos mēs itin bieži varam redzēt dažnedažādus mājas interjerus. Lielākā daļa no tiem sastāv no sintētiskiem un ne-dabīgiem materiāliem. Taču sis raksts tika veidots, lai kliedētu šo maldīgo priekštatu par dabīgiem un vienkāršiem mājas dekoriem. Zaļā domāšana un dzīvošana var būt glauna un eleganta, tikai vajag atrast īstos dizainerus. Jūsu uzmanībai 6 dažādi, bet vienkārši interjera piederumi, kuri atsvaidzinās jūsu istabu.

  • Gaumīga stikla krūze no pārstrādāta stikla

Liela, skasta stikla krūze ir burvīga un gaumīga savā vienkāršumā. šāda stikla krūze lieliski izskatīsies jūsu viesistabā uz kumodes vai koridorā kā lietussargu statīvs.

Kur iegādāties: wayfair.com

  • Ar rokām austs metāla krēsls

Ražots Indijā, iegādājoties šo unikālo krēslu, jūs būsiet droši, ka tikai jums tāds ir. Kāpēc? Jo šie krēsli tiek gatavoti uz pasūtījuma un katru reizi veidojot tos ar rokām, raksts atšķiras. Dzīvojamā istaba vai virtuve – šim mākslas darbam pavisam noteikti atradīsies vieta jūsu miteklī.

Kur iegādāties: worldmarket.com

  • No pārstrādātām virvēm veidots kājslauķis

Uzturiet savu mājokli tīru un atstājiet netīrumus un dubļus aiz sava nama durvīm. Šis kājslauķis arī ir roku darbs, un izmantojot raupjas virves, jūs varēsiet būt droši, ka netīrumi, dubļi un citi nevēlami viesi uz jūsu apaviem tiks atstāti aiz durvīm. Vēljovairāk – šāda kājslauķa mazgāšana un tīrīšana ir pavisam vienkārša.

Kur iegādāties: uncommongoods.com

  • Trauku ziepes

Koncentrēta un uz augu bāzes balstīta formula, ar dabīgiem ekstraktiem un lielisku smaržu – visas šīs īpašības tiek slēptas šajā stikla pudelē. Jau tā jūsu rokas pēc trauku mazgāšanas un spodrināšanas ir raupjas un smaržu itin bieži ir grūti izmazgāt. Taču lietojot šīs dabīgās trauku ziepes, par tādām problēmām nebūt nebūs jāuztraucas. Gaisīgā smarža un mīkstā sajūta uz jūsu rokām padarīts trauku mazgāšanu par tīrāko baudu.

Kur iegādāties: commongoodandco.com

  • Vienkāršs bet gaumīgs dārza sols no dabīga koka

Jūs piekritīsiet – šāds vienkāršs, bet gaumīgs koka ķeblītis lieliski iederēsies kā jūsu bērnu guļamistabās, tā jūsu darba istabā. Veidots no īsta koka, šis ķeblītis būs uzticams balsts jūsu dibeniem pēc ilgas darba dienas. Vēljovairāk – iegādājoties šādu ķeblīti, par labošanu un atgriežšanu ražotājam jūs varat aizmirst. Izcils dizains un pārbaudīta kvalitāte.

Kur iegādāties: shopterrain.com

  • Rokām veidots māla trauks

Ražots Portugālē, šis ar mīlestību un rokām veidotais māla trauks kalpos par liellisku vietu jūsu izcilajiem salātiem, no dārza novāktajiem augļiem vai vienkārši – kā krāšņš dekors jūsu virtuvē. Trauka spilgtās krāsas nepaliks nepamanītas.

Kur iegādāties: bambeco.com

Protams, šādi dabīgi un ar rokām veidoti produkti prasa nedaudz lielākas finanses kā ierasts. Taču kas gan ir skaistāts – plastmasas krēsls vai dabīgs, no koka veidots beņķītis? Pieminēt izturību un kvalitāti, protams nav nepieciešams. Un tie, kuri savus mitekļus vēlas papildināt ar līdzīgiem produktiem, taču nepietiek finanses, mēs varam ieteikt tikai vienu – nesteidzieties! Jums nav jāiekārto savs mājoklis dienas vai nedēļas laikā. Veiciet iekrājumus un iegādājaties produktus pa vienam. Un ticiet – jūsu draugi un radinieki nepaliks vienaldzīgi, ieraugot šos dabīgos un krāšņos interjera piederumus.